beretta serwis szczecin
szczecin
serwis pieców szczecin
urlich szczecin

Strona główna > Usługi > Instalacje

Płukanie instalacji - kompleksowy zakres usług

B. V. Serwis jest firmą z siedzibą w Szczecinie, która od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu instalacji grzewczych w budynkach. Zlecisz nam między innymi montaż pieca kondensacyjnego, kolektorów słonecznych, a także kompleksowej instalacji gazowej, systemu centralnego ogrzewania lub kanalizacji. Prowadzimy także naprawy urządzeń i instalacji w ramach autoryzowanego serwisu wielu wiodących producentów.

Jeśli szukasz fachowców, którzy przeprowadzą płukanie instalacji podłogowych albo podejmą się naprawy pieca kondensacyjnego Vaillant, to każdą z tych usługi znajdziesz w ofercie formy B. V. Serwis. Wieloletnie doświadczenie i rozległa wiedza w zakresie instalacji grzewczych pozwala oferować szeroki zakres prac nie tylko klientom indywidualnym, ale także zarządcom spółdzielni mieszkaniowych i budynków użytkowych.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że płukanie instalacji, montaż pieca czy instalacja kolektorów słonecznych zostanie przeprowadzona w sposób w pełni profesjonalny. Oferujemy doradztwo i pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań grzewczych dla budynków.