beretta serwis szczecin
szczecin
serwis pieców szczecin
urlich szczecin

Strona główna > Usługi

USŁUGI – SZYBKA I FACHOWA POMOC

AWARIA KOTŁA GAZOWEGO LUB PROBLEM Z PIECEM? WYBIERZ USŁUGI SPRAWDZONEGO SERWISU

Jeśli chcesz zlecić kompleksowe wykonanie instalacji grzewczej w swoim domu lub potrzebujesz pilnego usunięcia awarii kotła gazowego, skorzystaj z usług autoryzowanego serwisu wielu wiodących marek. Firma B. V. Serwis z siedzibą w Szczecinie to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży. Każdy pracownik uzyskał niezbędne wykształcenie oraz zdobył doświadczenie, które pozwala mu na wykonywanie skutecznych napraw oraz projektowania i wykonywania instalacji.

Działamy jako autoryzowany serwis wielu wiodących marek, takich jak Viessmann, Vaillant, Beretta czy Quadra. Zobowiązuje nas to do przeprowadzania wszelkich prac zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki temu klient ma gwarancję prawidłowo i skutecznie usuniętej awarii. Zajmujemy się montażem i naprawą kotłów gazowych i olejowych, montażem kolektorów słonecznych i ich serwisowaniem, a także wieloma innymi usługami związanymi z techniką grzewczą dla domów prywatnych i budynków wielorodzinnych.

Pracujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego. Fachowcy zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług oraz rzetelną i terminową realizację każdego zlecenia.

 

Usuwanie awarii kotłów gazowych i wiele innych usług w ofercie” na „Usługi w naszej ofercie

Firma B. V. Serwis uzyskała szereg certyfikatów i uprawnień pozwalających na:

 • serwis gazowych i olejowych kotłów c.o.,
 • serwis podgrzewaczy c.w.u.,
 • kontrolę szczelności instalacji gazowych,
 • serwis palników olejowych firmy:
  • - "Giersch", "Koerting", "Riello", "MAN", "Hermann" oraz "Cuenod",
 • wymianę na nowe starych kotłów jedno- i dwu- funkcyjnych,
 • projekt i wykonanie kompletnej instalacji c.o., c.w.u., gazowej oraz kanalizacji,
 • montaż instalacji solarnych (np. kolektorów słonecznych),
 • optymalizację, dobór regulatorów c.o. i automatyki do pracujących urządzeń,
 • sprzedaż kotłów olejowych i gazowych firm:
  • - "Beretta" , "Vaillant", "Saunier Duval", "Wolf", "ACV", "Ariston", "Chaffoteau", "Euroterm", "Ulrich" oraz "Viessmann".

 

Dlaczego warto współpracować z firmą B. V. Serwis?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy fachowo zająć się instalacją i naprawą każdego kotła c.o. i pogrzewacza c.w.u. Również instalacje gazowe i kanalizacyjne nie mają przed tajemnic fachowcami tworzącymi zespół firmy. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie najbardziej optymalnych rozwiązań grzewczych. Dzięki dostępowi do najlepszych produktów na rynku możemy zaproponować klientom najbardziej korzystne możliwości w zakresie techniki grzewczej. Poza tradycyjnymi źródłami ciepła montujemy również ekologiczne kolektory wykorzystujące energię słoneczną do ogrzewania budynków mieszkalnych i użytkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą firmy B.V. Serwis ze Szczecina. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i korzystne ceny usług.